E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
Super League
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Tifozeria Albeu
0
tifozë të
Ergotelis
Ky është ekipi im
Ndeshja e Fundit
13 Prill 2014, 15:00
Ndeshja e Rradhës
Nuk ka ndeshje!
Informacion rreth Ekipit Statistika & Raporte në Kampionat
Themelimi
1929
Qyteti
Iraklio (Heraklion)
Shteti
Greece
Stadiumi
Adresa
Telefon
+30 (2810) 228 185
Fax
+30 (2810) 311 146
Traineri
Giannis Petrakis
Fitore rradhazi
3
Ecuria më e gjatë pa humbje
8
Ecuria më e gjatë pa fitore
10
Ndeshje pa pësuar gola
11
Ndeshje pa shënuar gola
12
Mesatarja e golave të shënuar
1.15
Mesatarja e golave të pësuar
1.18
Fitorja më e thellë
3 - 0
Humbja më e thellë
0 - 3
Ndeshjet e fundit
15:00
0 - 1
OFI
15:00
2 - 2
15:00
2 - 1
15:00
0 - 2
15:00
1 - 0
15:00
3 - 0
Ndeshjet e ardhshme
Formacioni i plotë
Nr.
Emri
Shtetësia
Mosha
Roli
6
Álvaro Mejía
31
D
0
0
9
3
0
9
M. Verpakovskis
33
A
2
0
0
0
0
4
Pelé
25
M
3
0
7
0
0
12
H. Cardozo
33
M
0
0
11
0
0
24
M. Pitsos
32
D
0
0
4
2
0
1
G. Athanasiou
29
G
0
0
1
0
0
23
I. Anastasakos
35
A
4
0
2
0
0
47
Marcos Bambam
22
A
2
0
1
0
0
8
D. Romano
33
M
2
0
9
1
1
31
Z. Kavousakis
24
G
0
0
0
0
0
7
C. Chrysofakis
23
M
0
0
0
0
0
89
G. Sarris
23
D
1
0
9
0
0
88
Ceará
22
M
0
0
0
0
0
39
Z. Badibanga
21
A
6
0
3
0
0
3
I. Koiliaras
25
M
0
0
1
0
0
5
B. Jovanović
27
D
0
0
5
2
0
10
A. Bouchalakis
20
M
2
0
3
0
0
11
A. Chandi
23
M
5
2
6
0
0
77
V. Rentzas
21
M
0
0
1
1
0
13
A. Deen-Conteh
20
D
0
0
2
0
0
16
D. Diamantakos
20
A
10
1
3
0
0
0
K. Rougkalas
19
M
0
0
0
0
0
18
C. Kasapakis
19
M
0
0
0
0
0
17
M. Tzanakakis
21
M
0
0
7
0
0
70
G. Dermitzakis
20
G
0
0
0
0
0
21
B. Halkiadakis
20
M
0
0
0
0
0
14
G. Domatas
21
A
0
0
1
0
0
22
H. Kozoronis
21
M
0
0
5
0
0
90
N. Loubakis
20
D
0
0
0
0
0
33
L. Kourtis
18
M
0
0
0
0
0