E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
First League
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Tifozeria Albeu
0
tifozë të
Pobeda
Ky është ekipi im
Ndeshja e Fundit
18 Maj 2010, 15:00
Ndeshja e Rradhës
Nuk ka ndeshje!
Nuk ka Golashënues!
Informacion rreth Ekipit Statistika & Raporte në Kampionat
Themelimi
0
Qyteti
Shteti
Stadiumi
Adresa
Telefon
Fax
Traineri

Warning: Division by zero in /home/admin/web/sport.albeu.com/public_html/incl/ekip.php on line 142

Warning: Division by zero in /home/admin/web/sport.albeu.com/public_html/incl/ekip.php on line 142
Fitore rradhazi
0
Ecuria më e gjatë pa humbje
0
Ecuria më e gjatë pa fitore
0
Ndeshje pa pësuar gola
0
Ndeshje pa shënuar gola
0
Mesatarja e golave të shënuar
0.00
Mesatarja e golave të pësuar
0.00
Fitorja më e thellë
0 - 0
Humbja më e thellë
0 - 0
Ndeshjet e fundit
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
B
Pobeda
0 - 0
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
B
Pobeda
0 - 0
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
B
Pobeda
0 - 0
15:00
0 - 0
Pobeda
B
15:00
B
Pobeda
0 - 0
Ndeshjet e ardhshme
Formacioni i plotë
Nr.
Emri
Shtetësia
Mosha
Roli