Cassano: Gay në skuadër? Do Zoti jo (VIDEO)
"Shpresojmë të mos jenë por gjithsesi mbetet problemi i tyre". Kështu është shprehur në konferencën për shtyp në lidhje me skandalin homoseksual të plasur te Italia, sulmuesi i saj dhe i Milan, Antonio Cassano.

Lajmi i publikuar nga Cecchi Paone mbi prezencën e disa homoseksualëve, biseksualëve dhe metroseksualëve në Kombëtaren Axurre, Cassano ka ironizuar: "Metroseksualët? Çfarë janë?", duke iu drejtuar një gazetareje.

Si gjithmonë, sjellja e barezit ka sjellë ilaritet në sallë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2012, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori