Gjest i rrallë i Casillas: Respekt për Italinë (VIDEO)
Një tjetër gjest i bukur nga ana e Spanjës, e cila që në grupet e Euro 2012 tregoi sportivitet të lartë duke mos toleruar me Kroacinë dhe duke dalë e para e grupit C. Por kësaj rradhe protagonist është portieri dhe kapiteni i saj, Iker Casillas, i cili siç duket në videon e mësipërme, i ka tërhequr vëmëndjen arbitrit të ndalë lojën pasi loja ishte 4-0 dhe kërkoi më shumë respekt për Italinë.

Gjest që nuk para na ndodh ta shohim në futbollin e sotëm. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2012, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori