Çeki-Turqi, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Turqi
Përfaqësuesja e Turqisë ka triumfuar ndaj Çekisë me rezultat 0-2.

Golat në këtë takim u shënuan nga Burak Yilmaz dhe Ozan Tufan, kurse sipas ËhoScored ky i fundit ishte lojtari i ndeshjes.

foto keni notat e lojtarëve nga të dy përfaqësueset. /Albeu.com/
Shtuar më 21/06/2016, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori