“Çmendet” Franca, ja sa kushton një birrë në stadium (FOTO LAJM)

Organizimi i Kampionatit Evropian konsiderohet si ngjarja më e rëndësishme sportive e vitit 2016.

Këtë vit ky kompeticion po zhvillohet në Francë, e cila ka fituar shumë posaçërisht në aspektin ekonomik.
E gjitha kjo pasi destinacioni i preferuar i sportdashësve është Franca.

E mesa duke francezët e kanë shfrytëzuar më së miri këtë fakt pasi shikohet se një birrë në stadiumin Stade de France, ku është duke u luajtur ndeshja mes Francës dhe Rumanisë është 7 euro. /Albeu.com/
Shtuar më 10/06/2016, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori