Diçka e keqe po ndodh në Lyon, pak orë para ndeshjes Rumani–Shqipëri
Diçka e keqe po ndodh në qytetin e Lyonit, pak orë para ndeshjes Rumani-Shqipëri, e fundit për fazën e grupeve për këto dy skuadra në Evropianin e Francës.

Sapo kanë filluar të bien ca reshje të vogla shiu, por orët në vazhdim shpresojmë të pushojë, në mënyrë që tifozët të shpëtojnë pa u lagur në stadium dhe që gjatë ndeshjes të mos ketë shi, e të mos përkeqësohet situata për kombëtaren tonë./Albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori