Duelet mes vëllezërve Xhaka (FOTO LAJM)

Pjesa e parë ka dhuruar edhe përplasjet e para mes dy vëllezërve Taulant dhe Granit Xhaka.

Duelet nuk janë shoqëruar me përplasje të forta fizike. Më lart keni edhe disa foto nga kjo përplasje e veçantë. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori