E mrekullueshme, Mavraj përqafon në stadium nënën e tij (FOTO LAJM)

Mergim Mavraj ka festuar me nënën e tij triumfin e Shqipërisë, duke e përqafuar me shumë dashuri.

Kombëtarja shqiptare ka shënuar fitore minimale 1:0 kundër Rumenisë në Euro 2016, për të ruajtur kështu gjasat për kualifikim.

Mavraj, është gëzuar pamasë për këtë fitore dhe menjëherë ka shkuar në tribuna për të festuar me nënën e tij. /Albeu.com/
Shtuar më 20/06/2016, ora 00:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori