Elita Rudi shuan heshtjen për lidhjen me Bekim Balajn
Bukuroshja Elita Rudi ka mohuar në mënyrë kategorike për lidhjen me Bekim Balajn. “E di që është folur deri sot për këtë temë, mirëpo nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes, pasi që të gjitha janë thashetheme dhe gënjeshtra”, ka thënë ajo.

Po ashtu, Elita është komentuar edhe për një fotografi në të cilën shihet me një doktor të kirurgjisë estetike dhe kjo gjë ka bërë të flitet për një mundësi që bukuroshja kosovare të bëj ndërhyrje të tilla.

“Jo, kurrë nuk do të bëja një operacion plastik. Ajo është vetëm një foto”, ka thene Elita. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2016, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori