Fotoja e festës në dhomat e zhveshjes (FOTO)
Futbollistët e Kombëtares shqiptare sëbashku me stafin teknik dhe drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit kanë festuar në dhomat e zhveshjes menjëherë pas fitores 1-0 ndaj Rumanisë.

Ata me këtë rast kanë bërë edhe një foto të cilën e ka postuar edhe UEFA.

Shikoni foton e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2016, ora 08:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori