Gjermani-Ukrainë, pancerat luajnë pa sulmues (FOTO)

Gjermania dhe Ukraina sonte do të mbyllin ditën e tretë të Europianit, teksa priten të tjera emocione. Pancerat do të luajnë me vendosjen 4-2-3-1.

Mustafi do ta nisë ndeshjen si titullarë, ndërkohë që Ozil, Draxler dhe Muller do të formojnë treshen magjike pas Gotze.

Ukraina nga ana tjetër kundërpërgjigjet me të njëjtën vendosje, teksa ylli i kësaj kombëtare është Konplyanka. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori