Gjimshiti ngushëllohet me Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM)

Fati nuk ka qene ne anen tone pasi kemi humbur dy ndeshje, një me Zvicrën dhe një me Francën. Para nisjes për Francë, djemtë e Kombëtares kanë qenë në ethe, sepse nuk do të shkonin të gjithë atje.

Zgjedhja ishte moment i vështirë për djemtë kuqezi. Në fund mbeti pa i hipur avionit për në Francë, Gjimshiti, një futbollist shumë i mirë.

Berat Gjimshiti është njëri prej lojtarëve që ka mbetur jashtë Europianit të futbollit “Euro 2016”. Përveç atij, jashtë mbeten edhe Herolind Shala, Milot Rashica dhe Amir Rrahmani. Por duket se futbollisti e ka kaluar me mjaft sportivitet këtë gjë. Ai është parë në shoqërinë e modeles Afërdita Dreshaj, futbollistit tjetër Gjasula dhe disa miqve të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 11:59
sheni
e Shtunë 18 Qershor 2016, Ora 16:11
E ka gjet edhe piun tjeter perr një koh te shkurt
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori