Guardiola merr masa ndëshkuese ndaj dy lojtarëve
Pëlqej
Trajneri i ri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka marrë një vendim me peshë të madhe duke i penalizuar lojtarët pasi pushimet nuk kanë ndikuar pozitivisht.

Samir Nasri dhe Gael Clichy thuhet se janë dy lojtarët e dënuar nga Guardiola, pasi e kanë tepruar me ushqimin duke shtuar peshë gjatë pushimeve.

Gjithashtu Guardiola ka vendosur një regjim të rreptë te ushqimi i lojtarëve, duke i ndaluar konsumin e picave dhe pijeve të tjera të ëmbla. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori