Hysaj: Nuk kishim fat
Elseid Hysaj ka komentuar ndeshjen me Francën, ku Shqipëria humbi me rezultat 2-0 pas një lojë fantastike.

Mbrojtësi, ka thënë se skuadra ishte e pafat ndaj Francës, duke pësuar dy gola në minutat e fundit të ndeshjes
Shqipëria humbi 2­0 nga Franca, ku golat u shënuan nga Grizman e Paje, pas minutës së 90’të.

"Natyrisht se jemi të zhgënjyer. Nuk kishim fat pasi pësuam gol në minutat e fundit, por nuk kemi çfarë të bëjmë, ky është futbolli”, është shprehur Hysaj.

“Merituam të paktën një pikë, duhet të jemi krenar për këtë paraqitje dhe faleminderit tifozëve për mbështetjen”, tha më tej Hysaj./Albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 23:47
Skenda
e Enjte 16 Qershor 2016, Ora 08:32
Nuk osht vetem fati nuk lihen punt vetem ne fat se nuk ka qen loj shpërblyse po ju jeni fajtor se 35 min vetem jeni mbrojtur nuk keni sulmu as nji her nuk nuk sulmon dihet denimi vjen
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori