Iguana Arang parashikon rezultatin Francë-Shqipëri (VIDEO)
Revista "France Football" ka futur në punë iguanën Arang, që të parashikojë rezultatet e ndeshjeve të Euro 2016, duke ndjekur gjurmët e oktapodit Paul., transmeton Albeu.com.

Arang duhej të zgjidhte të ushqehej në njërën nga tre enët e ndryshme të cilat përfaqësonin rezultatet e mundshme në ndeshjen e nesërme në “Velodrome” mes Francës dhe Shqipërisë.

Ja se çfarë parashikoi zvarraniku. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 17:41
agron Dina
e Martë 14 Qershor 2016, Ora 15:13
Une besoj
Albania
e Martë 14 Qershor 2016, Ora 19:14
un besoj te fitorja e shqiperis jo tek barazimi
nuhi bajrami
e Martë 14 Qershor 2016, Ora 21:03
Fitore per kombtaren ton
Kuq e zi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori