Islanda-Hungaria, ja formacionet zyrtare
Islanda dhe Hungaria në orën 18:00 do të përballen në një ndeshje ku të dy skuadrat vijnë goxha të motivuara.

Islanda që ka një pikë pas ndeshjes me Portugalinë ka si objektiv të fitojë që të kalojë në rrethin tjetër.
Ndërsa Hungaria ka arritur fitore dhe do të kërkojë që të mos mposhtet.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Islanda: Halldorsson, B. Sævarsson, R. Sigurdsson, Gudmundsson, B. Bjarnason, Sigthorsson, G. Sigurdsson, Arnason, Bodvarsson, A. Gunnarsson, A. Skulason.

Hungari: Kiraly; Lang, Guzmics, Juhasz, Kadar; Gera; Dzsudzsak, Nagy, Kleinheisler, Stieber; Priskin./Albeu.com/
Shtuar më 18/06/2016, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori