Itali-Spanjë, ja formacionet zyrtare të super duelit (FOTO)

Formacioni i Italise
Emocionet e Europianit nuk kanë fund, teksa në orën 18:00 vjen një sfidë spektakolare mes Italisë dhe Spanjës.

Trajneri i të kaltërve, Antonio Conte ka zgjidhur edhe dilemën e fundit në formacion pas mungesës së Candrevës. Në vendin e tij nga minuta e parë do të aktivizohet De Sciglio.

Del Bosque në anën tjetër nuk ka asnjë surprizë në 11-shen që do të hedh në fushë nga minuta e parë. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2016, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori