Ja çfarë thotë Mustafi pas golit të parë me Gjermaninë
Shkodran Mustafi pas përfundimit të ndeshjes është shprehur i lumtur që shënoi golin e parë për Gjermaninë në një ndeshje shumë të rëndësishme.

Mbrojtësi shqiptar realizoi golin e parë për Die Mannschaft në ‘Euro 2016’, përderisa kjo përfaqësuese fitoi me rezultat prej 2-0 kundër Ukrainës.

Goli im i parë për Gjermaninë dhe kaq i rëndësishëm. Tri pikë që në fillim”, ka shkruar Mustafi në Facebook.

Ai është shqiptari i parë që shënon gol në një Kampionat Evropian./Albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori