Ja kush janë lojtarët e Kombëtares që nuk luajtën në "Euro 2016"
Trajneri Gianni de Biasi aktivizoi 20 lojtarë nga 23 të cilët morën pjesë dhe u ftuan për në "Euro 2016".

Në mesin e atyre që nuk luajtën për asnjë sekondë në "Francë 2016" janë dy portierët Orges Shehi dhe Alban Hoxha. Së bashku me ta nuk luajti as mbrojtësi i majtë, Naser Aliji. /albeu.com/


Shtuar më 24/06/2016, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori