Ja si e feston presidenti Nishani golin e Sadikut (FOTO LAJM)

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ndryshe nga ndeshja me Francën që ishte i pranishëm në stadium, ndeshjen mes Shqipërisë dhe Rumanisë po e ndjek në një nga lokalet e Tiranës.

I kapluar nga emocionet, Nishani ka festuar golin e Sadikut në mënyrë mjaft origjinale./Albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori