Ja tre ndeshjet që zhvillohen sot në Euro 2016
Sot (e hënë) do të luhen tre përballje mjaft interesante në Euro 2016.

Ndeshja e parë e ditës së sotme në Euro 2016 do të zhvillohet me fillim nga ora 15:00 mes Spanjës dhe Republikës Çeke, ndeshje kjo në kuadër të Grupit D.

Ndeshja e radhës do të jetë ajo mes Irlandës dhe Suedisë në Grupin E, e cila fillon në ora 18:00.

Takimi i fundit i ditës do të zhvillohet në ora 21:00 mes Belgjikës dhe Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2016, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori