Januzaj "kërcënon" Mourinhon
Lojtari i përfaqësueses belge, Adnan Januzaj, kërkon që trajneri i ri i Manchester United, Jose Mourinho ta aktivizojë sa më shpesh, pse jo si titullar.

Sipas tabloidit anglez “The Sun”, këtë javë 21-vjeçari me origjinë shqiptare pritet të zhvillojë një takim me Mourinhon dhe kërkesa e tij është e qartë: "Më aktivizo ose përndryshe largohem nga klubi". /albeu.com/


Shtuar më 04/07/2016, ora 14:22
Gladiator
e Hënë 4 Korrik 2016, Ora 16:13
Ec more qelbsire mos cit cere se sje askushi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori