Karikatura e ditës, ka lidhje me vëllezërit Xhaka (FOTO)

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, sfida mes Shqipërisë dhe Zvicrës dhe dueli mes dy vëllezërve Xhaka është bërë pjesë e karikaturës së ditës së gazetarit Darius Rochebin.

Pjesë e kësaj fotoje është një çift zviceran, teksa gruaja pyet bashkëshortin e saj se pasi Blerimi pason te Xherdanin se “cili prej tyre është i yni?”

Sigurisht kjo është një pyjetje naive e një personi që nuk e ndjek shumë futbollin. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 21:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori