Kombëtarja feston ditëlindjen e De Biasit (FOTO LAJM)

Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biasi sot ka festuar 60-vjetorin e tij.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar disa foto të festimit të ditëlindjes së trajnerit të kuqezinjve. Në këtë festë ishin të pranishëm thuajse të gjithë futbollistët e kombëtares, si dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e të tjerë.

E padyshim nuk do të mungonte dhe torta me flamurin e Shqipërisë.

Shfletoni galerinë për të parë disa nga momentet më të bukura./Albeu.com/
Shtuar më 16/06/2016, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori