Kombëtarja vazhdon feston, këndon "Shqipëri oj nëna ime" (VIDEO)
Atmosfera e zjarrtë në kampin Kuqezi vazhdon edhe sot.

Djemtë e Kombëtares dhe stafi teksa po kthehen për në bazën e tyre stërvitore, kanë vazhduar të festojnë e këndojnë edhe në avion.

“Shqipëri o nana ime” është kënga me të cilën futbollistët tanë këndojnë e kërcejnë.

Ndiqni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2016, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori