Kompanitë e basteve “tallen” me Shqipërinë, ja si na injorojnë (FOTO)

Shqipëria duket se nuk do ta ketë asnjë shans kundër Francës në ndeshjen e dytë të Grupit A në Euro 2016.

Kompanitë e bastevetallen” me kuotën e Shqipërisë, duke u dhënë thuajse asnjë mundësi për sfidën e radhës në Grupin A.

Fitorja e Shqipërisë kotohet nga 14 deri në 23, ndërsa e Francës shumë e ulët, nga 1.18 deri në 1.23 për 1.

Kujtojmë se Franca dhe Shqipëria kanë luajtur dy ndeshje gjatë kualifikimeve, por që nuk ishin me pikë. Në Francë barazuam 1-1, ndërkohë që në Shqipëri kemi fituar 1-0 me një gol të Kaces. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 17:12
kosta kadena
e Hënë 13 Qershor 2016, Ora 16:57
Keto tallje nga zyrat e basteve ti shohin lojtaret tan qe te fitojne me c'do kusht per 3 arsyet kryesore 1)te cojn lart emrin dhe flamurin ton, 2) per xhepin e tyre. 3) ti fusing koken ne m...t axhensive te basteve. Ju urroj fitore djemve te kombetares. ALB

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori