Kroaci- Çeki, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Kroacia
Kombëtarja e Kroacisë dhe e Republikës Çeke kanë dalë barazim me rezultat 2-2.

Sipas UEFA-s kroatët ishin më të mirë gjatë gjithë takimit, por në minutat e fundit çekët arritën të barazonin rezultatin.

Më i miri në këtë takim ishte mesfushori kroat, Ivan Rakitic, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori