Kukan: Urime, e merituat
Eurodeputeti Knut Fleckenstein ka uruar Kombëtaren për fitoren me Rumaninë, një rast historik për vendin tonë duke shënuar fitoren e parë në një Kampionat Europian.

Urime Shqipërisë. Fitorja e parë në një Kampionat Europian dhe skuadra e meritoi”, shkruan Fleckenstein në Facebook, duke publikuar edhe një fotografi ku shfaqet ai me dy vajza me kostum popullor shqiptar. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2016, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori