Përgjaken rrugët në Marseille nga tifozët anglezë e rusë (VIDEO)
Përleshjet mes tifozëve anglezë dhe rusë të futbollit mesa duket nuk kanë të ndalur.

Rrugët në Marseille janë përgjakur nga tifozët dhe mediat franceze raportojnë se pritet që këto përleshje fizike të degjenerojnë edhe më keq.

Që nga e premtja, që përkon me hapjen e Evropianit ka nisur rivaliteti ndërmjet këtyre huliganëve për shkak të ndeshjes ndërmjet Anglisë dhe Rusisë që zhvillohet në kuadër të Grupit B./Albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 18:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori