Podolski e komenton në këtë mënyrë gjestin e Lëv
Videoja ku shihet trajneri i Gjermanisë Lëv teksa fut dorën në të pasme dhe e nuhat ka bërë xhiron e botës.

Por për sulmuesin gjerman Lucas Podolski, kjo është një gjë normale. Ai tha se thuajse të gjithë e bëjnë një gjë të tillë.

“Është diçka normale. Mendoj që 80% prej jush e bëni një gjë të tillë ndonjëherë”, deklaroi Podolski.
Shtuar më 14/06/2016, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori