Portugalia 1-1 Islanda, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Përfaqësuesja e Portugalisë në ndeshjen e parë në Euro 2016 ka barazuar ndaj Islandës.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Nani dhe Birkir Bjarnason, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve.

Shikoni në foto notat e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori