Portugali – Islandë, ja formacionet zyrtare
Portugalia dhe Islanda sapo kanë publikuar formacionet zyrtare.
Të dyja skuadrat, të cilat do të zhvillojnë takimin e parë në kuadër të Grupit F, kanë zbardhur 11-shet.

Portugalia: Rui Patricio; Vieirinha, Pepe, Carvalho, Guerreiro; Danilo, João Mário, Moutinho, Gomes; Nani; Cristiano Ronaldo.

Islanda: Halldorsson - Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson, Skulason - Gudmundsson, G. Sigurdsson, Gunnarsson, Bjarnason - Bodvarsson, Sigthorsson./Albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori