Ronaldo dhe Quaresma sot me model të ri flokësh (FOTO)

Cristiano Ronaldo dhe Quaresma do të prezantohen me një "look" të ri në gjysmëfinalen e Euro 2016.

Ylli portugez njihet për modelet e ndryshme të flokëve që bënë në ndeshje speciale, ndërsa Quaresma ka një gjethepjesen e pasme te kokës.

Ronaldo nuk ka qene në pritshmëritë e duhura në këtë Europian ndërkohë që Quaresma ka rezultuar shumë i vlefshëm në ato minuta që ka pasur hapësirë. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2016, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori