Rrëfehet bukuroshja italiane: Ja çfarë më bëri Ronaldo gjatë mbrëmjes
Pëlqej
Pas publikimit të fotos nga revista e përjavshme “Chi”, bukuroshja Cristina, ka rrëfyer se çfarë ndodhi gjatë mbrëmjes me Ronaldon.

“Shkova në atë vend dhe Cristiano ishte aty. U pame sy më sy dhe më ftoi për darkë si një zotëri. Ai është një djalë shumë i mirë”, deklaroi Cristina.

Ajo kishte folur edhe më herët për Ronaldon, duke e pranuar haptas që i pëlqen fiziku i yllit të Realit. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2016, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori