Shokon Trezege, ja parashikimi i tij për ndeshjen Francë-Shqipëri
Një nga sulmuesit më të njohur në historinë e Francës, David Trezege, ka bërë për UEFA-n parashikimin e tij për ndeshjet e sotme në Euro 2016, mes të cilave edhe atë të vendasve me Shqipërinë.

Sipas tij, të dy takimet e pasdites do të mbyllen në barazim, ndërsa sfida e darkës, mes Francës dhe Shqipërisë do të dhurojë një tjetër sukses për “gjelat”.

Ai ka parashikuar që dueli do të mbyllet me fitoren e pastër 3-0 të ekipit francez. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2016, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori