Spanja-Turqia, ja formacionet zyrtare
Pas një orë luhet ndeshja e fundit e xhiros së dytë të Grupit D. Sapo janë bërë të ditura 11-shet e përzgjedhura nga kampioni aktual evropian, Spanja dhe rivali i tyre sonte, Turqia.

Këto janë formacionet zyrtare të publikuara nga Vicente del Bosque dhe Fatih Terim.

Spanja: De Gea, Juanfran, Pique, Ramos, Alba, Busquets, Cesc, Iniesta, Silva, Morata, Nolito

Turqia: Volkan Babacan – Gokhan Gonul, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin – Selçuk Inan, Ozan Tufan – Hakan Çalhanoglu, Oguzhan, Arda – Burak Yılmaz./Albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori