Statistikat/ Hera e 4-të radhazi që kuqezinjtë e nisin në gjumë
Vazhdon mallkimi i golave të shpejtë të pësuar për Kombëtaren tonë. Kuqezinjtë kanë pësuar për herë të katërt radhazi gol në minutat e para në ndeshjet e fundit.

Më parë e njëjta gjë ka ndodhur edhe në sfidat me Katarin dhe Ukrainën, dy dyja në minutat e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori