Tifozët francezë dhe shqiptarë duke kënduar për Lorik Canën (VIDEO)
Tifozët shqiptarë dhe ata francez kanë kënduar së bashku në një metro për Lorik Canën.

Siç shihet në videon e mësipërme, kapiteni i Kombëtares tonë është figura bashkuese jo vetëm e ekipit tonë por edhe tifozerive të dy vendeve të ndryshme.

Ndiqni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2016, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori