UEFA, ja formacioni i ndeshjeve të para të “Euro 2016”
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të ndeshjeve të para në Evropian.

Shkodran Mustafi është pjesë e këtij formacioni, pas golit dhe paraqitjes ndaj Ukrainës me Gjermaninë.

Ndërkohë që në të sigurisht nuk bën pjesë asnjë shqiptarë. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori