Uellsi e nis me fitore, Bale super gol (VIDEO)
Emocionet vijojnë në Europianin e Francës. Sfida e pasdites mes Uellsit dhe Sllovakisë ka dhuruar një sfidë shumë të luftuar, por në fund triumfues ka dalë skuadra e Gareth Bale 2-1.

Ishte pikërisht ylli Realit që zhbllokoi shifrat me një goditje dënimi në minutën e 10-të, por miqtë reaguan mjaft mirë duke barazyar rezultatin me Duda në pjesën e dytë.

8 minuta nga fundi i sfidës, Robson Kanu ia shpërblen mjaft mirë trajnerit besimin e dhënë për futjen në fushë në pjesën e dytë. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 19:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori