Xhaka: Do të jap gjithçka për Kombëtaren
Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka në rrjetin social “Instagram” ka shkruar se do të jep gjithçka për Kombëtaren, familjen dhe tifozët.

Xhaka dyshohej që nuk do të luante kundër Francës, por pas këtij statusi në Instagram, duket se ai do të luaj nga fillimi.

“Të dashur tifozë, nesër do të jap gjithçka për kombëtaren, për familjen time dhe sigurisht për ju”, ka shkruar Xhaka. /Albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori