Zvicër-Poloni, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve
Në kuadër të 1/8 së finales në Euro 2016, sot do të përballen në orën 15:00 Zvicra dhe Polonia. Dy përfaqësueset e gjejnë veten në të ashtequajturën “gjysmën e duhur të shortit” dhe një prej tyre do të jetë për herë të parë në çerekfinale.

Sipas kompanivebasteve, mundësinë më të mirë për ta arritur këtë qëllim e ka Polonia, e cila për fitore ka kuotën 2.65. Fitorja e Zvicrës është kuotuar me 3.30. Barazimi ka kuotën 2.90. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2016, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori