Balotelli mbetet në Ligë 1 të Francës
Balotelli së fundmi në prag të përfundimit të kontratës së tij me klubin francez Nice, ka deklaruar se dëshiron të largohet, madje ka dhënë edhe preferencën e tij për tu kthyer tek Seria A.

Por sulmuesi italian pritet të mbetet në Ligë 1 të Francës, pasi finalisti i Evropa Ligës, Marseille është duke shfaqur interesim të madh për të.

Sipas France Football Marseille, kërkon që ta marrë këtë verë suluesin megjithatë, do të përballet me konkurrencë të fortë për të marrë shërbimet e Super Marios, nga Monaco pasi për të interesohen dhe disa klube italiane. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2018, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori