Bayern Munich gjen zëvendësuesin e Boateng
Jerome Boateng është shumë pranë largimit nga Bayern Munich.

Së fundmi mbrojtësi kërkohet nga PSG dhe për këtë arsye edhe nga ana e Bayernit kanë nisur lëvizjet për të gjetur zëvendësuesin e tij.

Bëhet fjalë për Toby Alderëeireld, i cili ka pasur një rendiment të lartë loje në sezonet e fundit me skuadrën e Totenhemit si dhe ka qenë titullar me Belgjikën. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori