Dnipro-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

DNIPRO (4-4-1-1)
Inter viziton sot Kievin për ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Europa League kundër Dnipro. Andrea Ranocchia nuk do të jetë i gatshëm për shkak skualifikimi, ndërsa në vend të tij pritet të jetë Campagnaro.

Balotazhe jo vetëm për formacionin por edhe për shiritin e kapitenit. Në garë janë Vidiç dhe Guarin, i cili do të jetë titullar pas sulmuesit të vetëm: Osvaldo favorit përpara Icardit dhe Palacios. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori