Europa League, ja 4 çerekfinalet e sotme
Pas ndeshjeve të para çerekfinale të Champions League, sot në mbrëmje i vjen rradha kompeticionit tjetër europian, Europa League.

Ndryshe nga Champions-i sot do të kemi mundësinë të shohim 4 përballje, që të gjitha në orën 21:05.

Spikasin Wolfsburg-Napoli dhe Sevilla Zenit, por nuk mbetet pas as Dinamo Kiev-Fiorentina.

Ndeshjet e kthimit luhen pas një jave, më datë 23 prill. /albeu.com/

Ja 4 çiftet çerekfinaliste:

21:05 Club Brugge - Dnipro
21:05 Dynamo Kiev - Fiorentina
21:05 Sevilla - Zenit
21:05 Wolfsburg - Napoli
Shtuar më 16/04/2015, ora 09:41
burim shefkiji
e Shtunë 6 Qershor 2015, Ora 21:54
shipetar
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori