Fenerbahçe-Lazio, formacionet e mundshme
Pas magjisë së Champions League tashmë rradha i takon Europa League. Italia prezantohet vetëm një skuadër dhe ajo është Lazio e kapitenit tonë Lorik Cana, i cili do të jetë titullar në "derbin" e tij përballë Fenerbahçe.

Gjithashtu tekniku Petkoviç do të ketë të gatshëm edhe bomberin Miroslav Klose, por gjermani pritet ta nisë ndeshjen nga stoli. /albeu.com/

Ja formacionet e mundshme:

Fenerbahçe (4-2-3-1): Demirel; Ziegler, Yobo, Bekir, Gokhan; Meireles, Mehmet Topal; Sow, Cristian, Kuyt; Webo. Tr.: Kocaman

Lazio (4-2-3-1): Marchetti; Gonzalez, Cana, Ciani, Radu; Onazi, Ledesma; Candreva, Ederson, Luliç; Kozak. All.: Petkovic

Arbitër:Collum (Skoci)
Shtuar më 04/04/2013, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori