Formacioni i javës në Europa League (FOTO LAJM)

SILVIO PROTO (Anderlecht)
Pëlqej
Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë pas përfundimit të fazës së parë të eliminimeve direket.

Manchester United, Porto, Bayer Leverkusen dhe Anderlecht kanë nga dy lojtarë në këtë formacion. Ndersa Sevilla, Lazio dhe Tottenham nga një lojtar. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2016, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori