"Godet" ish-sulmuesi i Juventus, poston foto krejtësisht i zhveshur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish-sulmuesi i Juventus, Nicklas Bendtner i ka befasuar të gjithë me një foto të postuar nga vetë ai në rrjetin social "Instagram".

Sulmuesi danez në foton e publikuar shihet teksa zhytet në liqen krejtësisht i zhveshur dhe nuk ka hezituar që këtë gjë tua tregojë edhe ndjekësve të tij në rrjetet sociale.

Si përshkrim të fotos ai kishte zgjedhur fjalën "Aquaman" duke e quajtur veten si një njëri të ujit.

Mes atyre që kanë komentuar ka qenë edhe kroati i Interit, Ivan Perisic, i cili la këtë fjalë: “Lord…” Danezi iu përgjigj komentuesit nënkampion bote: “Kufizimi i konkurrencës me peshq”. Natyrisht, një përgjigje me një kuptim të dukshëm të dyfishtë… /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2018, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori